VIDEO: Maďaři rozebírali situaci v NHL. Výsledek šokoval

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 3. 2017 20:33    Komentář  

Maďarská televizní stanice Sport 1, která až do minulé sezóny držela vysílací práva na NHL, zaujala hokejové fanoušky výstředním rozborem herní situace z březnového klání mezi Coloradem a Winnipegem.

V posledním vydání pořadu Trash Talk, který se věnuje severoamerickým soutěžím, se konkrétně probírala zmařená šance útočníka Blakea Comeaua. Tradičního rozboru se ale diváci nedočkali. Hlavní analytik Bencsics Márk ztratil při elektronické tužce zábrany a vytvořil objekt podobný mužským genitáliím. Podle webu www.eurolanche.com se jednalo o nemístnou recesi. Určité kouzlo ale počinu maďarského komentátora rozhodně upřít rozhodně nelze.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.(daniel.reichel@nhlnews.cz)