VIDEO: Malkin se ohnal po Rafflovi a byl vyloučen do konce zápasu

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      12. 2. 2019 9:37    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Malkin se ohnal po Rafflovi a byl vyloučen do konce zápasu  

Fanshop týmuPensylvánské derby je vždy nabité emocemi. Jinak tomu nebylo ani dnes v noci. Hráči si na ledě rozhodně nic nedarují a občasné tvrdší zákroky nahlodávají psychiku.

Frustrace se stupňuje a někteří naštvaní hráči mohou oplácet neférovými způsoby. Tak jako v posledním setkání Flyers a Penguins Jevgenij Malkin. 

Ten se ke konci utkání hokejkou nebezpečně ohnal po Michaelu Rafflovi. Ten tedy rozhodně není bez viny, jak ukázaly opakované záběry, nejdříve Rusa krosčekoval, později jej udeřil rukavicí zezadu do helmy. Přesto by si hvězda Pittsburghu měla na takové zákroky pozor.

Rozhodčí jeho oplácení ocenil trestem do konce utkání.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz