VIDEO: McDavid má za sebou hororový závěr sezóny

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 4. 2019 11:04     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: McDavid má za sebou hororový závěr sezóny  

Fanshop týmu

Útočník Edmontonu Connor McDavid zakončil ročník se ziskem 116 bodů jako druhý nejproduktivnější hráč NHL po Nikitu Kučerovovi z Tampy Bay. Oilers přesto na play-off nedosáhli a sezóna pro ně končí. Už tak smutný nádech posledního zápasu základní části měl navíc pro kanadskou hvězdu hodně nemilé následky.

McDavid utrpěl v duelu s Calgary poranění levé nohy a z ledu mu museli pomoci spoluhráči.

Kapitán Olejářů utrpěl újmu po faulu Marka Giordana z úvodu druhého dějství. Obránce Flames podrazil McDavida ve velké rychlosti a poslal jej tvrdě do brankové konstrukce.

Magnetická rezonance naštěstí neprokázala zlomeninu a tak není vyloučeno, že se McDavid objeví na květnovém mistrovství světa.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.