VIDEO: Měl Panarinův rozstřelový gól platit nebo ne?

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      14. 2. 2020 10:40     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Měl Panarinův rozstřelový gól platit nebo ne?  

Fanshop týmuV zápase Minnesoty s Rangers měli dlouhou dobu navíc Wild, jenže Rangers dvěma góly v poslední desetiminutovce vyrovnali skóre a šlo se na prodloužení. V něm branka nepadla, takže se přikročilo k samostatným nájezdům, kdy útočník New Yorku Arťemij Panarin skóroval branku, která vyvolala u hokejistů Wild, především u brankáře Alexe Stalocka, mnoho emocí.

Její regulérnost musel určit až videorozhodčí.

Ten nakonec Panarinův zásah potvrdil a Rangers tak brali bod navíc.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz