VIDEO: Mela pod otevřeným nebem. Simmondsův drsný hit dráždil

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      24. 2. 2019 11:18     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Mela pod otevřeným nebem. Simmondsův drsný hit dráždil  

Sobotní zápas pod širým nebem mezi Philadelphií a Pittsburghem vyostřil tvrdý hit forvarda Flyers Waynea Simmondse na obránce Briana Dumoulina, který si z incidentu odnesl otřes mozku.

Zákrok z konce prvního dějství nebyl rozhodčími potrestán a Tučňáci se tak alespoň pokusili rozdmýchat hromadnou rvačku.

Jako první se vydal na odvetnou misi zadák Kris Letang, jenž byl za snahu o pomstu potrestán dvěma minutami. V potyčce se Simmondsem si navíc přivodil zranění horní části těla.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.