VIDEO: Mrázek opět čaroval! Český gólman se proti Canadiens blýskl skvělou lapačkou

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , , , ,      27. 11. 2016 9:32    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Mrázek opět čaroval! Český gólman se proti Canadiens blýskl skvělou lapačkou  

Prohlédněte si famózní zákrok Petra Mrázka ze sobotního utkání proti Montrealu. V 5. minutě první třetiny za stavu 0:0 vytáhl gólman Detroitu neuvěřitelný zákrok lapačkou a uzmul jednadvacetiletému finskému útočníkovi Artturi Lehkonenovi téměř jistý gól.

„Takové zákroky jsou většinou o štěstí. Byl jsem šťastný, že trefil mou lapačku,“ uvedl čtyřiadvacetiletý Mrázek, který byl vyhlášen druhou hvězdou duelu. Ostravský rodák v něm zneškodnil dvaadvacet střel a i díky jeho výkonu si Red Wings mohli připsat zisk jednoho bodu za prohru 1:2 v prodloužení.

Mrázek předvedl, že umí chytat i bez hokejky

Štítky

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.