VIDEO: Napětí v Dallasu. Rozdivočelý Polák si vyhlídl Kruga

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      17. 11. 2018 10:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Napětí v Dallasu. Rozdivočelý Polák si vyhlídl Kruga  

Fanda NHL

Páteční duel Dallasu s Bostonem patřil v této sezóně zatím k těm nejvypjatějším.

Pnutí mezi oběma celky vygradovalo ve třetím dějství, kdy došlo za stavu 0:0 k několika potyčkám. Ze soubojů nejvíce vynikl ten, do něhož se zapojil i obránce Stars Roman Polák.

V hromadné rvačce se ostravský rodák dostal do konfliktu s Toreyem Krugem, jehož počastoval několika slušnými ranami. Bostonského zadáka poté ještě poněkud nesportovně lehce kopl ležícího na ledě.

Ve svém premiérovém zápase v NHL pak zaujal také mladičký bek Bruins Connor Clifton, jenž se nebál vytáhnout pěsti na Jasona Spezzu.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.