VIDEO: Neal si po Biegově zákroku sbíral zuby z ledu

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      10. 2. 2019 12:15     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Neal si po Biegově zákroku sbíral zuby z ledu  

Fanshop týmuJames Neal neprožívá letos jednoduchou sezonu. Jeden z členů loňské zázračné družiny Vegas Golden Knigths v léte podepsal jako volný hráč pětiletou smlouvu s Calgary s ročním cap hitem 5,75 milionů dolarů. Zatím se mu však nedaří naplnit očekávání.

Někdejší útočník Dallasu, Pittsburghu nebo Nashvillu zatím nastoupil do 53 utkání, ve který nasbíral podprůměrných 15 bodů. V posledním zápase s Vancouverem navíc přišel o dva zuby.

Za vše mohla vysoká hokejka Alexe Biega. Oba hráči se na úrovni modré čáry snažili zasáhnout letící puk, obránce Canucks ale promáchl a trefil Neala do zubů, který se okamžitě poroučel k ledu. Na opakovaném záběru je pak lehce viditelné, jak zuby opouští útočníkova ústa a padají na ledovou plochu.

Nalezne konečně James Neal v Kanadě klid a pohodu?

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz