VIDEO: Nechutný zákrok. Bude Marchand suspendován?

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      1. 5. 2019 10:21    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nechutný zákrok. Bude Marchand suspendován?  

Fanshop týmu

Brad Marchand opět řádí naplno.

Útočník Bruins se ve třetím zápase série proti Columbusu prezentoval krajně nevhodným chováním, na které si může posvítit i Oddělení hráčské bezpečnosti NHL.

Marchand minutu před koncem třetího dějství za stavu 2:1 pro Blue Jackets udeřil během skrumáže u brány obránce Scotta Harringtona nečekaně ze zadu do oblasti hlavy, aby ihned poté „nenápadně“ odbruslil pryč.

Sudí si rány nevšimli a Boston tak mohl pokračovat v ohrožování Bobrovského svatyně.

„Nemusím vám povídat, co si o tom myslím,“ okomentoval po utkání Marchandovo počínání kouč Columbusu John Tortorella.

Marchandovi se ve druhém kole příliš nedaří a po třech duelech mu svítí v kolonce kanadského bodování nula.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.