VIDEO: Nepříjemné záběry z Bostonu. Po Johnsonovi zůstala na ledě kaluž krve

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 2. 2016 14:00     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nepříjemné záběry z Bostonu. Po Johnsonovi zůstala na ledě kaluž krve  

Nedělní utkání mezi domácím Bostonem a Tampou nedohrál útočník Lightning Tyler Johnson, který musel odstoupit v závěru třetí třetiny pro silně krvácející ránu na hlavě. Pětadvacetiletý forvard byl zraněn po zásahu pukem do oblasti oka.

Led se pod Johnsonem rychle zalil krví, podle trenéra Jona Coopera by však incident neměl mít vážnější následky. „Myslím, že bude v pořádku. V šatně mu ránu zašili,“ řekl kouč po zápase.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.