VIDEO: Nepříjemný zásah do oka. Capitals přišli o brankářskou jedničku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      13. 1. 2019 9:56     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nepříjemný zásah do oka. Capitals přišli o brankářskou jedničku  

Fanshop týmu

Gólman Capitals Braden Holtby nedohrál sobotní zápas proti Columbusu. Strážce washingtonské brány zamířil do kabin ve druhé třetině po nebezpečném zákroku Cama Atkinsona.

Útočník Blue Jackets zasáhl soupeřova brankáře vysokou holí do levého oka, za což obdržel menší trest. Holtbyho v tomto případě neochránila ani mřížka na masce.

Duel dochytal Phoenix Copley, který kryl 10 z 11 střel.

Bližší informace o stavu své gólmanské jedničky by měli Caps poskytnout v průběhu neděle. Trenér Todd Reirden po prohře 1:2 po prodloužení uvedl, že stále čekají na výsledky lékařských vyšetření.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.