VIDEO: Neštěstí na ledě. McDavid poslal rozhodčího na nosítka

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      28. 3. 2018 9:23    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Neštěstí na ledě. McDavid poslal rozhodčího na nosítka  

Úterní zápas mezi Edmontonem a Columbusem přinesl jeden kuriózní a bohužel také zároveň nešťastný moment. Čárového rozhodčího Stevea Bartona museli z ledu odnést na nosítkách.

Incident se stal v páté minutě první třetiny, kdy útočník Oilers Connor McDavid přeletěl u mantinelu přes Zacha Werenskiho a sudího přitom podrazil. Ten se při pádu tvrdě udeřil do hlavy a podle některých zdrojů dokonce na chvíli upadl do bezvědomí.

Z ledu byl šestačtyřicetiletý muž v pruhovaném odnesen na nosítkách a posléze odvezen do nemocnice. Poslední zprávy hovoří o tom, že je ve stabilizovaném stavu a na klinice zůstává na pozorování.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.