VIDEO: Neuvěřitelná drzost. Bývalý gólman AHL způsobil skandál v Německu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      9. 12. 2017 19:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Neuvěřitelná drzost. Bývalý gólman AHL způsobil skandál v Německu  

David Leggio se vrátil ke svým starým osvědčeným způsobům. A nutno podotknout, že nepříliš férovým.

Bývalý gólman AHL a člen americké reprezentace, který proslul v roce 2014 pro neskrývané posunutí brány a zastavení hry za situace, kdy na něj ujížděli dva hráči soupeře, opět upoutal pozornost. Svůj oblíbený trik, jak čelit přesile, tentokrát použil v dresu německého celku Red Bulls München během pátečního utkání proti Bremerhavenu.

Stejně jako před třemi lety v nižší zámořské soutěži budí pobouření zejména okázalost, s jakou Leggio svůj „slavný tah“ provádí. Některé německé portály pak otevřeně mluví o skandálu a potřebě změnit pravidla.

Po posunutí brány sice následovalo trestné střílení, to ale hráč hostí neproměnil.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.