VIDEO: Neuvěřitelná situace ve Philadelphii. Divil se jí údajně i Jágr

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      20. 11. 2016 19:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Neuvěřitelná situace ve Philadelphii. Divil se jí údajně i Jágr  

Diváci ve philadelphské hale Wells Fargo Center byli v sobotu svědky takřka neuvěřitelné náhody. Během třetí třetiny zápasu mezi Flyers a Lightning ztratil útočník Tampy Tyler Johnson v souboji s obráncem Philadelphie Brandonem Manningem svou hůl tak šikovně, že se stala celá situace vděčným tématem pro zámořská média.

Johnsonova hokejka odletěla až do hlediště, kde ji v záplavě oranžových dresů ihned po přistání jako zázrakem ukořistil nadšený fanoušek Bolts. A aby toho nebylo málo, tak měl na sobě navlečené tričko s číslem a jmenovkou Tylera Johnsona!

Zajímavou zprávu reprodukoval také portál isport.cz, podle něhož raritní moment zaujal i Jaromíra Jágra. Autor příspěvku přitom odkazuje na Jágrův oficiální facebookový profil, kde měl český veterán celou situaci okomentovat.

bez-nazvu

Zda Jágr příběh o šťastném fanouškovi vůbec postřehl, je ale více než sporné. Není totiž žádným velkým tajemstvím, že jeho profily na sociálních sítích spravuje český žurnalista. Nutno ale podotknout, že bláznivé situaci ve Philadelphii to na kouzlu nikterak neubírá.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.