VIDEO: Nevrlý Karlsson drsně odbyl novináře

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      30. 11. 2018 4:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nevrlý Karlsson drsně odbyl novináře  

Fanshop týmu

Erik Karlsson prostě neměl svůj den. Švédský obránce ve službách Sharks zakončil středeční utkání proti Torontu s nula body a jeho tým musel snést porážku 3:5. Pozápasový rozhovor s novináři tak neměl vzhledem k hráčově rozpoložení dlouhého trvání.

Hvězdného zadáka však nenaštvala otázka na prohru, nýbrž dotaz na jeho návrat do Ottawy, kde budou 1. prosince Senators hostit San Jose (o jeho odchodu z kanadského klubu čtěte ZDE).

Karlsson přítomným žurnalistům vůbec neodpověděl a s lhostejným výrazem ve tváři odkráčel pryč.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.