VIDEO: Nevrlý Pastrňák „setřel“ reportéra

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      25. 4. 2018 9:16    Komentář  

Blížící se sedmé utkání série mezi Torontem a Bostonem budí u zámořských novinářů touhu ptát se i na poněkud svízelné otázky. Jedné z takových byl v úterý vystaven i útočník David Pastrňák.

Jednadvacetiletý havířovský rodák zažívá svou životní sezónu, kterou během dosavadního průběhu bojů o Stanley Cup dokázal úžasně vyšperkovat. Třetí hráč bodování play-off však v posledních třech zápasech ve svých výkonech zpomalil a s ním i jeho parťáci z lajny Patrice Bergeron s Bradem Marchandem (více čtěte ZDE).

Možná i to je důvod, proč dotaz jednoho z žurnalistů Pastrňáka tolik rozzlobil.

„Jaké uděláte změny pro to, abyste začal znovu skórovat?“ zaskočil reportér českého snajpra. „Nemíním nic měnit,“ odpověděl Pastrňák krátce. „Myslím, že se jedná o dost hloupou otázku,“ vrátil nakonec úder nazpět.

Nejlepší odpovědí by byl přesto vítězný sedmý duel,v němž by napodobil své šestibodové představení z druhého souboje. Zatím nejsledovanější bitva letošního play-off je na programu v noci ze středy na čtvrtek.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.