VIDEO: No tak co bude? Doughty vyzýval Matthewa Tkachuka na bitku

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      26. 3. 2019 10:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: No tak co bude? Doughty vyzýval Matthewa Tkachuka na bitku  

Fanshop týmuDrew Doughty z Los Angeles Kings rozhodně není typem hráče, který by si nechal ledacos líbit. Poznal to v nočním utkání i Matthew Tkachuk z Calgary Flames.

Jedenadvacetiletý Tkachuk, který pochází ze známého hokejového klanu, ve svém třetím ročníku v nejprestižnější hokejové lize světa prožívá životní sezonu. Na dres mu v klubu přišili „A“ značící zástupce kapitána, respekt si ale buduje svými výkony. Teď ale jeho pověst možná trošku utrpí.

Doughtyho nejprve zastavil u mantinelu, zkušený bek však dokázal posunout kotouč na svého spoluhráče. Těžko říci, co se mezi oběma hráči odehrálo posléze, mladý útočník ale sekl dvojnásobného držitele Stanley Cupu přes nohy.

Obránce Kings rozhodně není žádné ořezávátko, co by si nechal všechno líbit a drzému mladíčkovi jeho seknutí švihem vrátil. Zahodil hokejku a začal gestikulovat, ať se mladý Tkachuk pochlapí a shodí rukavice. Toho ale už v tu chvíli chrabrost opustila.

Zůstalo tak pouze u slovní přestřelky. A vyloučení Doughtyho.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz