VIDEO: Old school rivalry. Souboj Habs s Bruins nabídl pořádnou bitku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      15. 1. 2019 9:16    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Old school rivalry. Souboj Habs s Bruins nabídl pořádnou bitku  

Letitá rivalita, podobné postavení v tabulce a urputný boj o play-off. Tyhle faktory udělaly z pondělního střetnutí mezi Bruins a Canadiens úžasné představení.

Krásný zápas k tomu vyšperkovala i jedna z nejlepších bitek aktuálního ročníku. O více než důstojný pěstní souboj se postarali obránce Bostonu Kevan Miller a útočník Montrealu Nicolas Deslauriers.

Tihle borci se navíc neporvali poprvé. Rukavice shodili už v říjnu 2014, kdy Deslauriers oblékal dres Buffala.

Na obě bitky se podívejte v přiložených videích. Sestřih klání pak zhlédněte ZDE.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.