VIDEO: Ovečkinovi došla šťáva. Ruský útočník vzteky rozmlátil hokejku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      18. 5. 2018 6:18    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Ovečkinovi došla šťáva. Ruský útočník vzteky rozmlátil hokejku  

Fanshop týmu

Capitals a jejich fanoušci zažívají těžké zklamání.

Cíl získat v úvodních domácích kláních finále Východní konference alespoň jednu výhru a ujmout se v sérii vedení 3-1 na zápasy se po matných výkonech podtržených střeleckou nemohoucností Alexandra Ovečkina rozplynul.

Washington ztratil obě střetnutí a ocitá se v naprosto opačné roli, než si přál. Hvězdný „Ovi“ během třetího a čtvrtého utkání vyslal na bránu Lightning 12 střel, z nichž ani jedna neskončila za zády Andreje Vasilevskiho.

Ve čtvrtek pak dokonale podtrhl Ovečkinovu frustraci jím diktovaný závěrečný tlak Caps, jenž měl vést k vyrovnání duelu na 3:3. Tampa ale obstála a místo toho určila skóre na konečných 4:2 při power play soupeře. Ruský snajpr poté symbolicky zlomil svou hůl o brankovou konstrukci.

Washington se bude snažit dostat zpátky do hry v sobotu na horkém floridském ledě. Psychická výhoda je však nyní za stavu 2-2 na straně Bolts.

Ovečkinova reakce po zahozené příležitosti při závěrečné power-play:

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.