VIDEO: Pally with a beauty! Český útočník vystřelil Tampě výhru

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      1. 5. 2018 10:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pally with a beauty! Český útočník vystřelil Tampě výhru  

Útočník Ondřej Palát se gólem a asistencí v souboji druhého kola play-off podílel na výhře hokejistů Tampy Bay 4:2 nad Bostonem a srovnání stavu série na 1:1.

Sedmadvacetiletý rodák z Frýdku-Místku přihrával na druhou trefu Lightning a sám se v 55. minutě postaral o rozdílovou branku. Na začátku vítězné akce stála chybná rozehrávka Brada Marchanda, jíž využil Brayden Point (v zápase 1+3), který přiťukl puk najíždějícímu Palátovi. Ten z levého kruhu přesně zamířil na vzdálenější tyč do horního růžku branky Tuukky Raska.

Palát vydařeným vystoupením napravil dojem z úvodního klání, v němž si připsal do statistiky +/- čtyři záporné body. V letošním play-off má na kontě celkem šest bodů za dva góly a čtyři asistence.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.