VIDEO: Panarin si pohrál s obranou Red Wings

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      1. 2. 2020 9:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Panarin si pohrál s obranou Red Wings  

Fanshop týmuArťemij Panarin si před sezonou řekl už o třetí angažmá v rámci NHL. Po Chicagu a Columbusu si vyzkoušel dres New York Rangers. A toto spojení funguje, v dosavadních 48 utkáních si připsal už 70 bodů.

Hokej na Manhattanu jej evidentně baví, diváci zbožňují jeho technické kousky. Jako třeba ten, který předvedl v posledním utkání proti Detroitu Red Wings.

Panarin si převzal puk před červenou čarou a vyrazil střemhlav do obranné třetiny Detroitu. Tam si jednoduchou ale efektivní stahovačkou pohrál s Alexem Biegou a překonal i amerického gólmana Jimmyho Howarda.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz