VIDEO: Pánikova ostuda. Na veřejnost unikly záběry z jeho zatýkání

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      9. 9. 2018 9:04    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pánikova ostuda. Na veřejnost unikly záběry z jeho zatýkání  

Fanshop týmu

Světlo světa spatřilo video ze zatýkání Richarda Pánika. Slovenský útočník ve službách Coyotes byl odvedený z baru ve městě Scottsdale, když zapíjel se spoluhráči konec sezóny.

Hokejistu si musela vzít do péče policie během nočních hodin 8. dubna. Sedmadvacetiletý rodák z Martina opakovaně neuposlechl jejich pokynů a bránil se tím, že je hráčem Arizony.

Ke konfrontaci se strážci zákona se Pánik dostal, když se snažil v opilosti proniknout do podniku.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Devět hráčů, z nichž by se mohli stát v NHL kapitáni

Ve středu se Pánik postavil před soud a vinu přiznal. Vězení se sice vyhnul, bude však muset projít programem, na kterém se vzdělá o rizicích závislosti na alkoholu.

Fanda NHL

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.