VIDEO: Paráda Reillyho Smithe. Šikovně vyzrál na Luonga

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      1. 3. 2019 10:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Paráda Reillyho Smithe. Šikovně vyzrál na Luonga  

Fanshop týmuZápas Floridy s Vegas byl oslavou ofenzivního hokeje. V normální hrací době padlo celkem 11 gólů, oba znesvářené kohouty musela roztrhnout až loterie samostatných nájezdů, po kterých se radovali hokejisté Golden Knights.

Panthers se díky třem trefám v rozmezí čtyř minut dokázali odpoutat od Knights, ti se však jen připravovali na svůj návrat. Jejich hon za vyrovnáním skóre načal v 28. minutě Reilly Smith po přihrávce Marchessaulta.

Útočník Vegas zachoval v blízkosti brankoviště klid a parádně si protáhl puk mezi svými bruslemi. Kotouč následně propasíroval i skrz chrániče veterána Luonga. Slavit tak mohl svoji 11. branku v sezoně.

 

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz