VIDEO: Pastrňákova božská nahrávka

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      3. 11. 2019 9:35     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pastrňákova božská nahrávka  

David Pastrňák je k nezastavení.

23letý útočník Bruins přispěl v sobotu gólem a dvěma asistencemi k výhře Bostonu 5:2 nad Ottawou a byl vyhlášen první hvězdou utkání.

Není lehké vypíchnout pouze jednu jeho akci, přihrávka na Brada Marchanda před brankou na 4:2 je však jako z jiného světa. Obránce Sens Ron Hainsey, jemuž Pastrňákův pas prošel mezi nohama, mohl jen bezradně koukat.

„Hraje aktuálně jiný level,“ vystihl po zápase Marchand formu svého parťáka.

Havířovský rodák vede s 27 body produktivitu soutěže a v tabulce střelců se dělí se 13 zásahy o první místo s Leonem Draisaitlem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.