VIDEO: Pittsburghská restaurace zesměšňuje Ovečkina

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      12. 5. 2017 20:51    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pittsburghská restaurace zesměšňuje Ovečkina  

Vyřazení Washingtonu z play-off NHL celkem Pittsburghu vyvolává ve fanoušcích neobvyklou tvořivost. Restaurace Primanti Brother využila dobře známého faktu, že lídr Capitals Alexandr Ovečkin nikdy nepostoupil do finále Stanley Cupu a z ruského kanonýra si dokonale vystřelila.

Pittsburghský podnik zveřejnil na Twitteru video s názvem „Nový speciální drink – Ovečkin!“

Celý počin odkazuje na několik starý vtip, v němž si jeden návštěvník objedná v baru „Ovečkina“. Překvapený barman o takovém drinku nikdy neslyšel a tak se zákazníka udiveně zeptá, o jaký nápoj se má jednat. Ten mu odpoví „Bílý Rus bez poháru“.

 

 

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.