VIDEO: Play Gloria! St. Louis se utápí v hokejové eufórii

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      13. 6. 2019 7:17     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Play Gloria! St. Louis se utápí v hokejové eufórii  

Až do nynějších dnů mělo St. Louis pověst baseballové líhně. Časy, kdy bylo druhé nejlidnatější město státu Missouri spojováno takřka výhradně s MLB, jsou však nenávratně pryč.

Po středeční výhře Blues 4:1 nad Bruins v sedmém zápase finále Stanley Cupu se metropole na americkém středozápadě vybarvila do modra.

Tisíce fanoušků se rozhodlo jít slavit titul do ulic a projevit naplno svou vášeň pro hokej. Zbývá tak jen dodat „Play Gloria“!

Zápas mohli fandové sledovat i na stadionu Cardinals:

Zaplněná byla i hala Enterprise Center:

V ulicích pak vypuklo hokejové šílenství:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.