VIDEO: Pojď ven! Haley si vytáhl Reavese z lavičky

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      19. 3. 2019 6:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Pojď ven! Haley si vytáhl Reavese z lavičky  

Fanda NHL

Pondělní zápas mezi Vegas a San Jose byl s velkou pravděpodobností předzvěstí jedné ze sérií letošního play-off. A očividně se máme na co těšit!

Napjaté utkání přineslo i dramatickou zápletku z pomezí ledu a střídačky a to když se útočník Sharks Micheal Haley pokusil vyzvat forvarda Golden Knights Ryana Reavese nevybíravým způsobem k bitce.

Haleyova snaha o rvačku byla odplatou za předchozí Reavesův hit na Melkera Karlssona, jeho sok se ale vyprovokovat nenechal a rukavice zůstaly na svém místě.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.