VIDEO: Předvánoční Gudas. Tvrdý hit a hrozná bitka

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      23. 12. 2018 5:11     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Předvánoční Gudas. Tvrdý hit a hrozná bitka  

Fanshop týmu

Český obránce ve službách Flyers Radko Gudas se stal v první třetině sobotního zápasu proti Columbusu terčem pomsty Brandona Dubinského.

Útočníkovi Blue Jackets se nelíbil předchozí Gudasův rázný hit na Markuse Hannikainena a vyzval proto kladenského rodáka k pěstnímu souboji.

Urostlý bek vyfasoval za nepříliš pohlednou potyčku kromě pětiminutového trestu i dvě minuty za nedovolené bránění. Hostující Dubinsky zase dostal od rozhodčích navrch osobní desetiminutý trest.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.