VIDEO: Premiérové trefy v NHL, 17. březen – Carter Rowney

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , ,      18. 3. 2017 9:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Premiérové trefy v NHL, 17. březen – Carter Rowney  

První hvězdou nočního klání mezi Pittsburghem a New Jersey byl vyhlášen kanadský hokejista Carter Rowney, který gólem a asistencí pomohl Penguins k výhře v poměru 6:4. Premiérovou brankou ve svém patnáctém startu v National Hockey League zvyšoval ve 46. minutě náskok domácího týmu na 5:3 a byla to nakonec i vítězná trefa.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


„Je to skvělý pocit. Spoluhráči to sehráli výborně a pomohli mi ukončit čekání na první gól,“ uvedl Rowney po svém prvním dvoubodovém zápase v soutěži. „Počkal jsem si před brankovištěm a měl jsem i trochu štěstí, že mi to tam spadlo,“ dodal sedmadvacetiletý rodák ze Sexsmithu (provincie Alberta), jenž byl na ledě i u čtvrté branky Tučňáků. V čase 35:47 se po jeho přesné přihrávce prosadil Nick Bonino (4:2).


Bude vás zajímat:


Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.