Klub a post: Columbus Blue Jackets, pravé křídlo
Draft: Columbus, 4. kolo v roce 2012, 95. celkově
Bilance v NHL: 11 zápasů, 1+3
Výsledek utkání: Columbus – Carolina 3:4pp
Čas a asistence: 51:54 – Kerby Rychel, Brandon Dubinsky
Brankář soupeře: Cam Ward
V sobotním utkání proti Carolině vstřelil Josh Anderson svůj první gól v NHL. Mladý kanadský útočník v 52. minutě vyrovnal průběžné skóre na 3:3 a poslal tak oba týmy do prodloužení, ve kterém byli nakonec úspěšnější hosté z Raleighu. „Byl to skutečně výjimečný okamžik. O něčem takovém sníte od dětství. Dnes se to nemohlo stát v lepší chvíli,“ sdělil jednadvacetiletý rodák z Burlingtonu.