VIDEO: Rakell potrestal chybu Oilers neskutečnou zápěsťovkou

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      31. 3. 2019 15:51     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Rakell potrestal chybu Oilers neskutečnou zápěsťovkou  

Fanshop týmuAnaheim letos zažívá velmi podprůměrnou sezonu, která vyústila v to, že se kalifornský klub tentokrát nepodívá do vyřazovacích bojů. Noční zápas s Edmontonem tak přinesl souboj dvou týmů, které ví, že jim brzy skončí sezona.

Přesto nebyla nouze o pěkné momenty. Na konci jednoho takového byl švédský útočník Rickard Rakell.

Ten se dostal k puku díky chybě obránců Olejářů při rozehrávce, kterou rukou ze vzduchu stáhl Jakob Silfverberg, který si na chvilku kotouč podržel a pak jej poslal výhodněji postavenému Rakellovi na levý kruh.

Ten se s tím nemazal a okamžitě tahem poslal puk přesně do horního rohu branky Oilers. Byla to pro něj 18. branka v sezoně.

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz