VIDEO: Rozhodčí v Columbusu hrubě chybovali

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      3. 5. 2019 3:54    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Rozhodčí v Columbusu hrubě chybovali  

Fanshop týmu

Modrokabátníkům v první třetině čtvrtečního zápasu proti Bostonu pomohli rozhodčí. Ti svou nepozorností umožnili skórovat forvardovi Columbusu Artěmiji Panarinovi.

Ruská hvězda se trefila za stavu 2:0 pro Bruins a vrátila svůj tým do hry. Branka ale padla poté, co puk zasáhl boční síť.

Sudí však kotouč nesledovali důkladně a nechali hru pokračovat.

NHL je během tohoto play-off terčem kritiky za nemožnost použít „coach challenge“ ve vícero herních situacích a případ ze čtvrtého zápasu semifinále Východní konference je dalším políčkem dobré pověsti slavné soutěže.

Ta byla zatím nejhlasitěji kritizována za nezvládnuté sedmé střetnutí série prvního kola mezi Vegas a San Jose.Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.