VIDEO: Sbisa jede! Hitem odrovnal Pyatta, hned nato pěstí skolil Pageaua

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      4. 11. 2017 22:10    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Sbisa jede! Hitem odrovnal Pyatta, hned nato pěstí skolil Pageaua  

Obránce Vegas Luca Sbisa odehrál v polovině první třetiny zápasu proti Ottawě bojovnou sekvenci. A nutno dodat, že pro něj hodně úspěšnou.

Nejdříve tvrdým hitem srazil na mantinel útočníka Toma Pyatta, aby posléze odrážel útok Pyattova mstitele Jeana-Gabriela Pageaua. Forvardovi Sens sice slouží ke cti, že se postavil za svého spoluhráče a nebál se shodit rukavice proti mnohem robustnějšímu sokovi, Sbisa si s ním ale rychle a rázně poradil.

Oba aktéři relativně krátké pěstní výměny obdrželi dvě minuty za hrubost. Pageauovi k tomu rozhodčí nadělili další menší trest za nesportovní chování.

Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.