VIDEO: Smutný Mrázek. Stamkos s Kučerovem jej vykoupali v bezradnosti

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      4. 3. 2018 11:50     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Smutný Mrázek. Stamkos s Kučerovem jej vykoupali v bezradnosti  

Sobotní duel Tampy s Philadelphií, během něhož padlo v základní hrací době 12 gólů, byl reklamou na hokej a ukázkou umu útočníka Stevena Stamkose.

Kapitán Lightning se na domácí výhře 7:6 po nájezdech podílel pěti body (2+3) a rozhodujícím nájezdem.

Hořce se na jeho dovednosti díval brankář Flyers Petr Mrázek, jemuž by v některých situacích nepomohla ani Houdiniho kouzla. Vyrovnávací branka Tampy na 5:5, jež byla zároveň jednou z nejhezčích akcí utkání, toho byla dokonalou ukázkou.

Nikita Kučerov během perfektního brejku dva na jednoho přihrál Stamkosovi a ten přesnou ranou rozvlnil síť za Mrázkovými zády. Český gólman byl bez šance.

Pro Stamkose se jednalo o bodově vůbec nejpovedenější zápas v kariéře

Titulní foto: Gavin Baker/Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.