Sorry, kamaráde. Čeští hokejisté se omluvili za své chování

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      31. 12. 2017 9:30     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sorry, kamaráde. Čeští hokejisté se omluvili za své chování  

Nevhodné chování českých juniorů před čtvrtečním zápasem proti Švédsku nezůstalo bez odezvy. Hráči si ale nechali poslední slovo a za své počínaní se omluvili.

Vlnu kritiky si Češi zasloužili za své rozbruslení, během něhož nebrali ohled na mladého zaměstnance haly, který v tu chvíli upravoval brankový prostor. Hokejisté na něj vyslali několik nebezpečných střel a ignorovali přitom jeho gestikulaci, kterou se snažil „palbu“ zastavit.

Na video, jež celou situaci zachytilo, se podívejte ZDE.

V sobotu se dva členové týmu za mladíkem dostavili s prosbou o odpuštění. „Jsem vděčný, že přišli a omluvili se. Je to super,“ řekl před kamerami hoch, který se představil jako Andy. Zároveň však přiznal, že byl z nepříjemného incidentu rozladěný.

Zda se mu přišli omluvit i Švédové, kteří jej ohrožovali podobným způsobem, není známo.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.