VIDEO: Subban obral mladou hvězdu o puk a dělovou ranou skóroval

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      3. 4. 2019 9:25     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Subban obral mladou hvězdu o puk a dělovou ranou skóroval  

Fanshop týmuJednička posledního draftu Rasmus Dahlin udivuje NHL svojí vyspělostí a herní vyzrálostí. V 18 letech sebevědomě naskočil do šílenství nejprestižnější hokejové ligy světa a obstál. Občas ho ale zkušenější soupeři vrátí na zem, jako v nočním utkání P. K. Subban.

Obránce Nashville Predators si počkal na Dahlina, který zavážel puk do útočné třetiny, na své modré čáře a připravil jej o puk, když se mladík snažil o mantinel nahodit.

V rychlosti si zpracoval puk a vyrazil střemhlav vpřed. Celou akci zakončil tvrdým příklepem za záda Cartera Huttona, který si vyjel daleko před svojí branku, aby mu zmenšil střelecký úhel. Ani to mu však nepomohlo.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz