VIDEO: Subban uštědřil MacKinnonovi ránu do obličeje. Na trestnou šli oba

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      17. 4. 2018 10:09    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Subban uštědřil MacKinnonovi ránu do obličeje. Na trestnou šli oba  

Obránce Nashvillu P.K. Subban se stal v pondělí terčem pokřiků fanoušků v denverské Pepsi Center. Sborové „Subban sucks“ znělo halou po jeho nevybíravém útoku na hvězdu Avs Nathana MacKinnona.

Domácím příznivcům se nelíbil Subbanův loket, kterým coloradského forvarda udeřil do obličeje. Ještě více je však rozezlilo, že muži v pruhovaném ponechali zákrok bez povšimnutí a místo toho vyloučili oba hokejisty za držení.

Zámořská média nevylučují, že si na ránu kanadského beka posvítí Oddělení hráčské bezpečnosti NHL.

Colorado v utkání zvítězilo 5:3 a snížilo stav série na 1-2.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.