VIDEO: Šustr se pobil s Ďáblem. Skončil v krvi

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , , ,      18. 2. 2018 9:16    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Šustr se pobil s Ďáblem. Skončil v krvi  

Útočník New Jersey Miles Wood o sobě dával v sobotním duelu s Tampou hodně vědět.

Nejprve po odehrání puku dojel forvarda Vladislava Naměstnikova a tvrdě jej narazil na mantinel, aby hned nato uštědřil krvavý šrám českému obránci Andreji Šustrovi.

Plzeňský rodák se rozhodl Naměstnikova pomstít, skončil ale hodně špatně. Známý tvrďák Šustrovi úderem pěstí rozlomil hledí na helmě a způsobil ošklivou řeznou ránu na obličeji.

Za demoliční misi byl Wood počastován dvěma dvouminutovými tresty – jeden obdržel za vražení na hrazení, druhý za hrubost. Obě dvě jeho oběti se po ošetření naštěstí znovu vrátily do hry.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.