VIDEO: Tak takhle ne, chlapče. Ostrý Kaneův loket trefil Pionka

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      15. 2. 2020 9:39     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Tak takhle ne, chlapče. Ostrý Kaneův loket trefil Pionka  

Fanshop týmuEvander Kane je proslulý tím, že občas má „blikanec“, abychom citovali jednoho nejmenovaného pekaře. Přesně jeden takový si odbyl v zápase s Winnipegem.

Koncem třetí třetiny, když jeho Sharks vedli o jeden gól, se Kane rozjel do rohu s trochu větší vervou a rukama trošku výš, než by měl. Odnesl to obránce Jets Neal Pionk, který po tomto střetu zůstal dlouho ležet na ledě.

Útočníka Žraloků se hned jali trestat kromě rozhodčích i spoluhráč Pionka Marc Scheifele, bitku však nevyvolal. Kanův přehmat Sharks neublížil, protože San Jose udrželo vedení a po 60 minutách utkání se radovalo z vítězství 3:2.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz