VIDEO: Tatar hlásí nástup. A jaký!

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      15. 5. 2018 6:05     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Tatar hlásí nástup. A jaký!  

Fanshop týmu

Hrdinou druhého střetnutí finále Západní konference byl jednoznačně útočník Jonathan Marchessault, jenž se na výhře Vegas 3:1 podílel dvěma góly. O rozruch se ale postaral také Slovák Tomáš Tatar, který skóre proti Winnipegu otevíral.

Rodák z Dubnice nad Váhom se přitom do sestavy Golden Knights vrátil až před zápasem. Tatar se doposud v letošním play-off objevil pouze ve čtyřech kláních – dva duely odehrál v prvním kole proti Los Angeles, dva v konferenčním semifinále proti San Jose.

A k jeho smůle ani jednou nebodoval. Důležitá branka proti Jets je tak pro hráče, který strávil většinu postseason jako zdravý náhradník, obrovským zadostiučiněním.

Na ledě se po delší době objevil i Čech Tomáš Nosek, bodově se však neprosadil.

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.