VIDEO: Tavares byl jako utržený ze řetězu

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      26. 3. 2019 15:21     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Tavares byl jako utržený ze řetězu  

Fanshop týmuDalší výtečné představení v dresu Toronta má za sebou největší lákadlo posledního trhu volných hráčů John Tavares. Do Kanady vyrazili za jeho Maple Leafs hráči Floridy a nestačili se divit.

Někdejší dlouholetý kapitán Islanders nasázel čtyři branky. Postupně si připsal zásahy ve 12., 16., 26. a 44. minutě utkání. Dále tak posunuje své gólové maximum. Letos se mu poprvé v kariéře podařilo překonat metu 40 branek za sezónu (v současnosti jich má už 45) a svým výkonem proti Panthers vyrovnal i své bodové maximum – 86.

Vzhledem k tomu, v jaké se nyní nachází formě, je reálné, že svůj osobák ještě zlepší. Toronto je v současnosti na třetím místě  Atlantické divize a do konce ročníku mu zbývá odehrát ještě šest zápasů. Posune Tavares dále svá maxima?

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz