VIDEO: Těžký úder na solar. „Toronto“ neuznalo Rytířům gól v prodloužení

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      29. 4. 2018 11:06    Komentář  

Vegas v sobotu poprvé ochutnalo chuť porážky v play-off, když prohrálo se San Jose druhý duel v sérii 3:4 po prodloužení. Rytíři padli i navzdory tomu, že se jim v nastaveném čase podařilo gólmana Sharks překonat.


Kompletní program a výsledky play-off NHL 2018


Videorozhodčí posuzující záběry z kabiny v Torontu však doporučil branku z hole útočníka Jonathana Marchessaulta neuznat kvůli nedovolenému bránění.

„Jsou neúprosné verdikty,“ okomentoval situaci hlavní kouč Golden Knights Gerard Gallant. „Viděli jsme je po celou sezónu a tentokrát padl jeden z nich na nás. Musíme se přes to posunout dál.“

Utkání nakonec dospělo až do druhého prodloužení, v němž se o vítězný gól postaral v 86. minutě Logan Couture (video ZDE).

Souboj o postup do finále Západní konference pokračuje na kalifornském ledě v úterý časně ráno našeho času.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.