VIDEO: Theodore se prohnal obranou Sharks a mazácky zakončil

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      17. 4. 2019 9:49    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Theodore se prohnal obranou Sharks a mazácky zakončil  

Fanshop týmuZatímco série s Pittsburghem a Tampou měly vcelku vzato velmi jednoznačný průběh, Sharks dokázali (zatím) alespoň v jednom utkání Rytíře z Vegas srazit. Ve čtvrtém zápase série ale o lepším celku nešlo pochybovat.

Golden Knights poslal do vedení už ve druhé minutě Max Pacioretty. Těsně před koncem první třetiny ještě výstavně ztučnil vedení zadák Shea Theodore. Třiadvacetiletý Kanaďan vstřelil svoji první branku v sérii, která mu zatím vychází skvěle – ve čtyřech utkáních zaznamenal už šest bodů.

Koncem třetiny se ukázkovou stahovačkou prodral skrze dva obránce Žraloků a nakonec beckhendovou kličkou poslal puk za záda Martina Jonese. 

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz