VIDEO: Tomáš Nosek hrdinou prvního finále! Dvěma góly zajistil Vegas vítězství

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      29. 5. 2018 5:53    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Tomáš Nosek hrdinou prvního finále! Dvěma góly zajistil Vegas vítězství  

Fanshop týmu

Český útočník Tomáš Nosek se stal hrdinou Vegas v prvním finále Stanley Cupu. Pardubický rodák nejdříve v 51. minutě rozsekl stav 4:4 a tři sekundy před koncem základní části během power play Washingtonu jistil vítězství gólem do prázdné brány.

  • Sestřih celého utkání naleznete ZDE

Pro pětadvacetiletého forvarda ukotveného ve čtvrtém útoku se jednalo teprve o druhý a třetí bod v letošním play-off. Za Capitals nahrávali Michal Kempný a Jakub Vrána.

Vegas se ujalo vedení 1-0 a ve čtvrtek od 02:00 bude útočit na druhou výhru v sérii.

Vítězná branka Tomáše Noska (5:4):

Noskův gól na 5:4 rozparádil i diváky sledující utkání před lasvegaskou T-Mobile Arénou:

Noskova trefa do prázdné brány pohledem z hlediště (6:4):

Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.