VIDEO: Trapas na juniorském šampionátu. Slováci nechtěně pobavili stadion

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      28. 12. 2016 21:24    Komentář  

Slovenští mladíci toho ve svém prvním utkání na mistrovství světa dvacítek v Torontu a Montrealu mnoho nepředvedli. Výsledkem jejich defenzivní taktiky byl debakl s Kanadou 0:5.

Slovenský zpravodajský portál sme.sk přesto informuje o momentu, kdy Slováci zaujali celý stadion. Bohužel ale byli pouze k smíchu.

Slovenský bek Martin Bodák se snažil v 6. minutě třetího dějství efektně zastavit pronikajícího protihráče, předklonil se, avšak soupeř se mu na poslední chvíli vyhnul. O zábavu bylo náhle postaráno; místo Kanaďana poslal Bodák k ledu spoluhráče Radovana Bondru a vzápětí i Filipa Leštana.

Diváci v hale Air Canada Centre se po této kolizi dokonale bavili. „Když zkombinujete hokejový šampionát a bowling, dostanete toto. To byl strike,“ napsal jeden z fanoušků na Twitteru.

Titulní foto: Dan Hamilton/Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.(daniel.reichel@nhlnews.cz)