VIDEO: Třicátý fík pro Hertla

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      8. 3. 2019 10:47     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Třicátý fík pro Hertla  

Fanshop týmu

Útočník Sharks Tomáš Hertl skóroval i ve čtvrtečním zápase proti Montrealu a stvrdil svůj rekordní ročník, když poprvé v kariéře pokořil metu 30 gólů.

Pětadvacetiletý rodák z Prahy poslal San Jose do vedení v 7. minutě, když nabral rychlost ve středním pásmu, přebruslil beka a po objetí brány zasunul puk za Antti Niemiho.

Žraloci nakonec i díky českému reprezentantovi ukořistili na svém ledě výhru 5:2 a prodloužili tak svou domácí sérii s Canadiens na 12 vítězství.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.