VIDEO: Tyler Johnson si otevřel střelecký účet sezóny více než stylově

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      17. 10. 2018 8:24     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Tyler Johnson si otevřel střelecký účet sezóny více než stylově  

Útočník Tampy Tyler Johnson si na své první góly v nové sezóně musel počkat až do úterního duelu s Carolinou, na které se doslova vystřílel. Osmadvacetiletý Američan přispěl k výhře 4:2 hattrickem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

První branka padla ve 13. minutě, kdy vyrovnával stav na 1:1 ve vlastním oslabení. Druhý gól přidal ve 27. minutě a svůj čtvrtý hattrick v základní části NHL zkompletoval ranou do prázdné brány minutu před koncem.

Celkem má v tomto ročníku na kontě již pět bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.