VIDEO: Úžasný Mrázek zachránil Canes

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      27. 4. 2019 11:47    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Úžasný Mrázek zachránil Canes  

What a save by Petr Mrazek!

Nejen komentátor stanice NBCSN, ale také fanoušci Caroliny jsou uchváceni výkonem Petra Mrázka z prvního zápasu série druhého kola proti Islanders.

Sedmadvacetiletý rodák z Ostravy zastavil všech 31 střel favorizovaného celku a vychytal druhé čisté konto v tomto play-off.

Nejúchvatnější zákrok utkání přitom předvedl Mrázek už v prvním dějství, když lapačkou brilantně eliminoval v samostatném úniku se nacházejícího útočníka Joshe Baileyho.

Přes vítkovického odchovance zatím cesta pro Ostrovany nevede.

Druhé střetnutí je na programu v neděli ve 21:00 středoevropského času.Štítky

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.