VIDEO: Úžasný Ovečkin se blíží ke své vytoužené metě

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 3. 2019 6:29     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Úžasný Ovečkin se blíží ke své vytoužené metě  

Fanshop týmu

Ruský snajpr ve službách Capitals Alex Ovečkin útočí již poosmé ve své kariéře na metu 50 gólů. Po středečním zápase proti Philadelphii, který jeho tým ovládl poměrem 5:3, mu k tomu schází jen čtyři přesné zásahy.

Moskevský rodák otevřel skóre druhého dějství přesilovkovou ranou a zvyšoval na 3:0. Možná nejvíce pozornosti si ale Ovi vysloužil svou brilantní nahrávkou z první třetiny, kterou počastoval Toma Wilsona z pozice na kolenou.

Král střelců prostě umí!Ovečkinova asistence, 1:0:

Ovečkinův gól, 3:0:

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.