VIDEO: Versteeg v bolestech. Neuvěřitelná smůla mu připravila krušné chvíle

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      20. 10. 2017 11:07    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Versteeg v bolestech. Neuvěřitelná smůla mu připravila krušné chvíle  

Štěstí Krisu Versteegovi ve čtvrtečním klání proti Carolině zrovna nepřálo. Útočník Calgary musel opustit zápas v první třetině poté, co jej v rozmezí deseti sekund dvakrát nebezpečně zasáhl puk.

Versteeg nejdříve blokoval prudkou ránu z hole forvarda Hurricanes Jeffa Skinnera, která si za cíl vybrala jeho koleno. Svíjející se v bolestech však byla opora Flames zanedlouho zasažena dalším pukem, jenž mířil přímo do hlavy. Versteegovi po druhém zásahu praskla helma a teprve až po tomto momentu byla sudími přerušena hra.

Ani sekvence smolných okamžiků ale jeednatřicetiletému křídelníkovi nezabránila v tom, aby se po ošetření vrátil v průběhu zápasu znovu led.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.